1 / 3
Velosiped MAKS
3.500 МКД
09.05.2020 17:29

Струмица / Струмица

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

24 "

Големина на рам:

24 "

Se prodava velosiped MAKS 24

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Кире Ѓоргиев
Потврден огласувач
071271245
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам