1 / 3
BITSIANI pantoloni novi original
1.200 МКД
Цената е фиксна
02.03.2022 12:07

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Пантолони

Големина:

46

Боја:

Црна

BITSIANI pantoloni original crna boja klasik novi, nenoseni, nepereni br.46 (farmerki br.34) plateni po 4500, 2 para.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Gjoko
Потврден огласувач
074209114
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам