1 / 12
Iskop prodazba i prevoz na gradezni materijali i bekaton
1 €
Цената е фиксна
28.08.2021 23:48

Битола / Битола

Sekakov vid na iskop, rusenje na kuki, ramnenje i ureduvanje na dvorovi.
Prodazba na gradezni materijali (pesok,cakal, tampon)
Prodazba i montaza na bekaton plocki
Prodazba na betonski blokovi

Категорија: Услуги, Сервисери / Останато

Се продава од:

ЈЕТ
Потврден огласувач
38976855122
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам