Se bara rabotnik za avtoperalna
По Договор
09.05.2020 21:03

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Занаетчиска дејност

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Se bara iskusen rabotnik za polno rabotno vreme vo avtoperalna vo kisela voda

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Jovan
Потврден огласувач
78203595
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам