1 / 5
CENTURION ROAD BIKE
11.000 МКД
21.05.2023 10:36

Скопје Центар / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

Останато

CENTURION ROAD BIKE VO ODLICNA SOSTOJBA

tel 075 248 405

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

AKG
Потврден огласувач
075 248 405
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам