1 / 4
Diftici i kilimi ( Дифтици и килими)
111.111.111 €
07.02.2022 20:04

Битола / Битола

Se prodavaat novi diftici i kilimi so odlicen kvalitet.
- Beli diftici za fotejli i za pateki so dimenzii 170x65, 170x74 i 180x62
- Kilimi sareni za vo sobi so dolzina 3m i sirina 145
- Diftik za detsko krevetce
- Batanii
- Crveni diftici 200x180
- Beli diftici BItola Teks 210x160 i 210 x166
- Beli diftici 190x150 so resi
- Beli diftici bez resi 217x180
- Portokalov dupli
Telefon za kontakt: 076 250 646

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Останато

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
076 250 646
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам