1 / 4
Земјиште од 11.000м2-со насад од 5.000м2 малина
По Договор
10.05.2020 18:14

Крива Паланка / Крива Паланка

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

11000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава земјиште во ПОДРЖИКОЊ-Општина Крива Паланка.Земјоиштето се наоѓа веднаш до пат и река, спорти училиштето. Наназад три години се обработува со малини со што има услов за поднесување на субвенции веднаш.

Телефон за информации/контакт 076/355-840

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Todorka
Потврден огласувач
071213849
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам