Logo

Mercedes

Број на оглас: 3586296 | Објавен на: 02.08.2020, 11:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 280

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 25000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 200 kw / 272 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 6.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mercedes vo odlicna sostojba Cena po dogovor. Kontaktirajte na 075273-790 Vesna.

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 marjan

Потврден огласувач