1 / 8
Se prodavaat povekje vidovi(elektricni,mehanicki) velosipedi
1 €
Цената не е фиксна
11.08.2022 10:27

Охрид / Охрид

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

26 "

Se prodavaat povekje vidovi na velosipedi ( mehanicki i elektricni ) , cena po dogovor.
Kontakt 070 212 086.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Misko
Потврден огласувач
070212086
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам