1 / 8
SE PRODAVA TOYOTA RAV4 2.2 4X4 136KS
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.05.2020 19:42

Виница / Виница

Марка:

Toyota

Модел:

RAV 4

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2020

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

SE PRODAVA TOYOTA RAV4 2.2 4X4 136KS 2007 VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE DA SE VIDI I PROBA VO SEKOE VREME

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Antonio
Потврден огласувач
077892955
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам