1 / 12
Hyundai Santa Fe
11.111 €
10.05.2020 19:56

Пехчево / Берово

Марка:

Hyundai

Модел:

Santa Fe

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2020

Сила на моторот:

83 kw / 113 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Vo odlicna sostojba so euro kuka zatemneteti stakla novi gumi m+s .. cena po dogovor 072314389

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Evvel
Потврден огласувач
071221719
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам