1 / 6
Batavus Holandski Odlicen
7.500 МКД
Цената не е фиксна
17.05.2022 08:35

Битола / Битола

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Женски

Големина на тркало:

25 "

Големина на рам:

Останато

Vo odlicna sostojba Golema ramka.Visoka klasa gradski velosiped inzvonreden sa gradska voznja bez nikakva mana.Se na nego e orginal Se pordava poradi neadekvatna golemina

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070269280
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам