1 / 2
Se prodava kuca vo centar , Gostivar !!!
По Договор
17.08.2022 23:57

Гостивар / Гостивар

Број на соби:

7

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

400 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1991

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Ulica 72/7

Se prodava kuca 100m2 so dvorno mesto 400m2 garaza 16m2 , vo ulicata sprot OU Brastvo Edinstvo , vo mirna naselba.
Kontakt Tel: 078837313 ; 078349348

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Angela
Потврден огласувач
078837313
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам