1 / 6
VINTAGE CD TEAC CD-P 3400 SSSS
40 €
Цената е фиксна
08.07.2022 09:37

Кисела Вода / Скопје

1. VINTAGE CD TEAC CD-P 3400, odlicno socuvano, potpolno ispravno i funkcionalno.......................cena 40 eur. *fiksno) bez nikakvi zameni i pazarenja okolu cenata. Videte originalni fotografii.

ZA DA GI VIDITE SITE MOI OGLASI, VO PROZORCETO ZA PREBARUVAWE ISPISETE.........SSSS.>>>>>>>Барај

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Се продава од:

Сашо
Потврден огласувач
071352586
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам