1 / 1
Гаражна врата - Словенска
1 €
Цената не е фиксна
29.04.2022 11:50

Прилеп / Прилеп

Словенска гаражна врата со рамка со следниве димензии : ширина 220 цм и висина 200 цм.
Цена по договор.

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
078395933
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам