1 / 4
Lepenki za detoksifikacija
300 МКД
04.05.2021 10:36

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

🦶 Лепенките за детоксификација допринесуваат за целосно елиминирање на токсините од телото. Додека спиете, овие фластери успешно ги отстрануваат токсините и тешките метали од телото, го намалуваат интензитетот на болки во телото, го штитат имунолошкиот систем, ја подобруваат циркулацијата во крвта, ги намалуваат отоците, придонесуваат во чистење на лимфниот систем и го подобруваат квалитетот на сон.

⤵️ Предности:

✅ Содржат билни екстракти кои:
✅ Ги извлекуваат токсините од телото.
✅ Ги отстрануваат тешките метали од телото.
✅ Го отстрануваат заморот.
✅ Ја подобруваат циркулацијата.
✅ Го подобруваат квалитетот на сон.
✅ Го подобруваат целокупниот тонус на организмот.

⤵️ Како се користи:

◾️ Чекор 1: Земете едно парче бел фластер и остранете го поголемото парче од хартијата (не мора целосно да ја отстраните на крајот, за да може полесно да ракувате) и една SLC детокс лепенка.
◾️ Чекор 2: Отстранете ја заштитна фолија од SLC детокс лепенката и залепете ја лепенката во центарот на белиот фластер од страната каде што е поставен текстот.
◾️ Чекор 3: Растегнете ја и залепете ја лепенката цврсто на табаните од стапалото. Истата постапка повторете ја и за другото стапало.
◾️ Чекор 4: Лепенките се ставаат кратко време пред да легнете да спиете и треба да се чуваат 8-10 часа или додека лепенката не стане тешка и влажна.
◾️ Чекор 5 (Наутро): Отстранете ги лепенките и фрлете ги, внимавајте да не је допирате темната страна затоа што ги содржи сите отрови што ги исфрлил организмот. Измијте ги нозете темелно.

🚛 Достава низ цела Македонија.
📰 Facebook Page: 🔴 Addico Online Store 🔴

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Управување со тежината

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Racen Dispenzer za Voda

199 МКД

Digitalen Kantar so LCD displej

399 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам