1 / 5
Топ атрактивна локација
1 €
11.05.2020 20:06

Гостивар / Гостивар

Број на соби:

15

Квадратура:

320 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

242 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1976

Година на реновирање:

1994

Број на балкони:

Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

4

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Улица ЈНА бр.172

Се продава куќа на многу атрактивна локација во центарот на Гостивар, на 3 ката плус мезанин со дворна површина од 242 м2 (најмалку 3 паркинг места од напред) со чист имотен лист без никакви хипотеки.
Цена по договор!
Информации на телефоните 072217946 и 072217945

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
072217945
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам