1 / 6
Kawasaki
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.05.2020 20:15

Велес / Велес

Se prodava skuter Kawasaki povekje info na :075337333 moze zamena

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Воден скутер

Се продава од:

DZENIS
Потврден огласувач
072777710
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам