1 / 7
Leone 1947
4.000 МКД
Цената е фиксна
27.11.2021 11:29

Радовиш / Радовиш

Малку користени Muay Thai ракавици "Leone 1947 - The Doctor" .
Нови ич не користени бандажери.
Чисто нова заштитна гума за заби.
Донесени директно од Италија.

Категорија: Спортска опрема и активности / Боречки спортови / Справи / Опрема

Се продава од:

Томе
Плачковица ''бб''
Потврден огласувач
070-699-099
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам