1 / 2
frizideri peralni i.dr
1 €
20.05.2022 07:05

Прилеп / Прилеп

cena po dogovor
075 964 255
076 967 452

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Се продава од:

Продажба и откуп на апарати за домаќинство
Потврден огласувач
075964255
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам