1 / 1
T-Con Board t420hw06 v2 LG 42le4500
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.10.2021 09:59

Кичево

Марка:

LG

Производ:

4K

Големина:

107 cm (42 inch)

prodavam ispraven T-Con Board t420hw06 v2 LG 42le4500

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од:

Slobodan
Потврден огласувач
070983472
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам