1 / 3
Нови керамички туш кади
150 €
Цената не е фиксна
12.05.2020 08:35

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Се продаваат нови керамички туш кади (за туш кабини) по поволна цена.
Истите оригинално се купени по цена од 200 евра.
Контакт: 078 361 154 - Ана

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Туш кади

Се продава од:

Ана Николовска
Потврден огласувач
078361154
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам