1 / 1
Нива Ново Конско Горничет
7 €
Цената е фиксна
17.05.2022 11:29

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

2980 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продаваат две ниви прв ред од 2834м2 и 2980м2) на самиот асвалт последната кривина пред село Горничет 5км од Гевгелија.Едната нива има 4 годишен овоштарник Калинки.
Има можност да се пренаменат во Плацеви со право на приклучок на вода и електрична енергија и маркица за градба. Граничат со два нови легализирани објекти за живеење.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

oglas
Потврден огласувач
070/218-183
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам