1 / 3
DAF
6.500 €
Цената не е фиксна
27.05.2020 13:00

Бутел / Скопје

vo odlicna sostojba euro 3 pali vozi pominati 70 000

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

filip
Потврден огласувач
070384333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам