1 / 9
Lifan T5 150cc-MOZNA ZAMENA ZA ENDURO/KROS
600 €
Цената не е фиксна
12.05.2020 15:23

Струга / Струга

Марка:

Останати марки

Вид:

Скутер

Година:

2002

Модел:

Lifan T5 150cc 4t

Километри:

10000

SE PRODAVA/ZAMENUVA za ENDURO/KROS

Lifan T5 150cc 4t

-nov kais

-nova sajla za gas

-smeneto ulje

-novi plocki na zadna kocnica

-nov akomulator

Spremen za sezona

Cena: 600e ima prostor za dogovor

Kontakt: 071786710

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
071786710
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам