1 / 1
Sovrsenoto mesto za vasata nova kukja-Plac vo Vlae
160.000 €
12.05.2020 18:29

Карпош / Скопје

Квадратура:

400 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac vo Vlae, so baraka 78m2, 400m2 dvor, izleguva na dve ulici, na atraktivna lokacija, ima markica za gradba 168m2 vo osnova, 9.5m visina, P+2. Cena: 160.000 evra.

Sifra 139

LivIn - Agencija za nedviznosti Kontakt: 075/246-116 E-mail: livinrealestate1@gmail.com Web strana: livin.com.mk

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

LivIn - Agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
075246116
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам