1 / 1
niva so konstrukcija za lozje
10.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.05.2020 21:30

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

8352 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava niva vo Selemlija na 150 metri od branata so golemina od 8352 m2 .

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
077762334
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам