1 / 4
YAMAHA YZ 450F
6.200 €
27.05.2020 13:00

Охрид / Охрид

Марка:

Yamaha

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2018

Модел:

YZ 450F

Motorot e kako nov. So 12 rabotni sati.
Od prv gazda!

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Albert
Потврден огласувач
075287147
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам