Куќа веднаш вселива
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.06.2020 13:22

Свети Николе / Свети Николе

Број на соби:

4

Квадратура:

120 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

50 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1983

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Кумановски пат

Се продава куќа веднаш вселива, цена по договор.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Dragana
Потврден огласувач
076482524
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам