Se prodava plac vo Zidilovo, Kriva Palanka
27.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.09.2022 20:39

Крива Паланка / Крива Паланка

Квадратура:

10800 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava plac vo Zidilovo, Kriva Palanka, so golemina od 10800 m2. Placot e ramen, ima asfaltiran pat i struja. Idealen za vikendica ili stocarstvo.
Cena 2.5 eur za celiot, 3 eur za pomala kvadratura.

Kontakt Dusko 071 296 844 ili
Slobodan 00385 91 515 6266 (viber)
email: smomis13@gmail.com

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

T
Потврден огласувач
070276806
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам