1 / 7
Opel astra 1.7cdti
По Договор
13.05.2020 21:13

Неготино / Неготино

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2021

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e vo odlicna sostojba,so site redovni servis i reg cela god inf 075/764/400

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Blaze
Потврден огласувач
075764400
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам