1 / 11
PEUGEOT 407 1.6HDI 2006g DOMAKINSKI CUVANO UVOZ CH
899.898.988 €
04.06.2020 17:29

Валандово

Марка:

Peugeot

Модел:

407

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2020

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

::::::::::PRODADENO::::::::::
PEUGEOT 407 1.6 HDI 2006g
NAJDOBRIOT I NAJEKONOMICEN MOTOR (1.6 HDI)
UVEZENO OD::::CH:::::
VOZILOTO E REDOVNO SERVISIRANO
POSEDUVA FULL OPREMA
4 GUMI 100% NOVI 
VOZILOTO SE GLEDA I NA SAMITE SLIKI MOZE DETALNA PROVERKA KAJ MAJSTOR PO ZELBA NA KUPUVACOT
CENA 3350e
071980..164
077974..031

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

RISTO MILUSEV
Потврден огласувач
077974031
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам