1 / 4
Yamaha yz 450f
2.750 €
31.03.2022 09:24

Кичево

Марка:

Yamaha

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2009

Модел:

Yz 450f

Motorrot e donesen pred 3 dena od amerika so 15 sahati vo servis na yamaha vo amerika za motorrot davam garancija za poveqe inf..
071601300

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Arsim
Потврден огласувач
071601300
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам