Plac, niva
По Договор
07.07.2020 12:47

Крива Паланка / Крива Паланка

Квадратура:

1700 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava gradezno zemjiste so veke izgraden objekt.
Na odlicna lokacija do pat na 1.5 km odalecenost od granicen premin Deve Bair. Odlicna cena.Moze zamena za kola.
Informacii samo na tel.076748225

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Slagjana
Потврден огласувач
075273687
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам