1 / 4
Zmaj 133
2.500 €
14.05.2020 22:54

Свети Николе / Свети Николе

Се продава комбајна Змај 133 во добра состојба, не е спремна за жетва, треба да си ја прегледате и средите.
Произведена 1990 година, нефарбана, мотор одличен.
Цена 2.500 евра, за тие што сакаат да се ценкаат почетна цена за ценкање 3.000 евра

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Комбајни

Се продава од:

zz
Потврден огласувач
078961725
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам