1 / 8
Nov
24.000 €
Цената не е фиксна
15.05.2020 13:04

Штип / Штип

Број на соби:

2

Квадратура:

70 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Kriro hazi arspv

Kukata e na eden sprat so dnorno mesto 200m2 kukata se naoga vo naselba levaci mozna e i zamena za pomal stan cena 24000€ ne e filsna moze da se vide na lice mesto

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Kuka
Потврден огласувач
078357197
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам