1 / 12
MAN TGL 7.150 2009god.
По Договор
Денес 10:23

Прилеп / Прилеп

MAN TGL 7.150
✅- Godina 2009
✅- 360 000km (realni)
✅- Manuelen menuvac 6 brzini
✅- Hidraulicna rampa
✅- Cd radio
✅- Centralno zaklucuvanje
✅- El. Stakla
✅- Novi gumi
✅- Feder platna (napred i nazad)
✅- Vo besprekorna sostojba
✅- Kako nov
✅- Plateni site davacki
✅- Napravena homologacija
✅- Cena bez ddv
✅-https://www.facebook.com/PAP-TRAKS-195609014725800/

☎️ 070 339 200 ☎️

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

PAP-ТRAKS
Републиканска 10
Потврден огласувач
070339200
Испрати Е-маил до огласувачот

Mercedes Atego 1218

0 €

Renault Premium 320 Kran Hiab 166 B-3

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам