1 / 4
Passat so Desen volan
3.000 €
Цената не е фиксна
15.05.2020 16:26

Кратово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

07.2020

Сила на моторот:

148 kw / 201 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava passat so DESEN VOLAN na Angliski tablici, passatot e vo odlicna sostojba. Gi ima site potrebni dokumenti za da meze da se registrar na Bugarski tablici. Za provoke informacii javetese na: viber 00447765000683 Blagoj ili Igor: 070261984

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Blagoj
Потврден огласувач
00447765000683
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам