1 / 12
Mercedes E220 cdi Racen enuvac
4.700 €
47.009 €
16.04.2021 16:39

Битола / Битола

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 220

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Kolata e vo izvondredna sostojba redovno servisirana,napraven Servis pred 1000km bes dopolnitelno vlog vo nea i isto taka registrirana
Za zamena cenata e druga za kes ekstra cena na lice mesto
Poveke info na ovaj telefon
078434001
078434001
078434001

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Georgi
Потврден огласувач
075939371
Испрати Е-маил до огласувачот