1 / 2
Се продава нива - градежно земјиште
2.600 €
Цената е фиксна
20.06.2020 15:21

Демир Хисар

Квадратура:

1400 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава нива - градежно земјиште во Демир Хисар во населбата.
1400 метри квадратни.
Повеќе информации на 077578954 Горан

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Рубин
Потврден огласувач
070880120
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам