1 / 6
Stan vo Topansko Pole
64.400 €
03.07.2022 10:51

Чаир / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

54 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1976

Година на реновирање:

1976

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

.

Stanot e vo solidna sostojba, dosta socuvan
Se naoga vednas pozadi novata Djamija
Ima skolo I gradinka vo blizina, market , posta I Banka-Komercijalna I Stopanska
Polovina zgrada od zadnata strana e popustena, taka da ima moznost za dogradba, so dogovor od stanarite i dozvola od opstina
Cena 64400€
ZVONI NA 071333230

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
071377578
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам