1 / 1
Humus Treset (planinski)
1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.10.2020 23:25

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se prodava sumski treset

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Саксиско цвеќе и растенијата

Се продава / Можна е замена од:

Gradinski
Потврден огласувач
075952127
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам