1 / 1
PRODAVAM 2 LUSTERA
750 €
20.01.2021 00:29

Битола / Битола

Prodavam 2 lustera, koristeni samo 2 nedeli, kupeni se eden za 1300 denari, a sega go prodavam za 750 denari, potocno dvata za 1500 denari.
Lusterite se identicni, vo ispravna sostojba i se isti kako od prodavnica

Kontakt: JANA 075/309148

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Лустери

Се продава од:

НАТАША
Потврден огласувач
070545288
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам