1 / 6
RAKAVICI ZA VELOSIPED
400 МКД
09.05.2022 08:57

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

NOVI KVALITETNI RAKAVICI ZA VOZENJE VELOSIPED CENA 400 DEN
tel 075 248 405

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Останато

Се продава од:

AKG
Потврден огласувач
075 248 405
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам