1 / 6
Bmw x5 facelift
7.200 €
16.05.2020 16:27

Брвеница / Тетово

Марка:

BMW

Модел:

X 5

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2020

Сила на моторот:

86 kw / 117 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Dzipot e vo odlicna sostojba 2005 god facelift 3.0d 4 novi gumi staveni pred 3 meseci

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Lazar
Потврден огласувач
071228226
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам