Se bara zenska osoba za chistenje vo domakinstvo
1 €
24.12.2022 08:49

Битола / Битола

Категорија:

Чистење, Домашна работа, Нега и подршка

Пол :

Женско

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Se bara zena za odrzuvanje (Higiena/domakjinstvo) na nekolku namesteni stanovi vo edna lokacija. Rabotno vreme i cena so dogovor.

kontakt Zivko
tel 075626921

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

ZIVKO
Потврден огласувач
075626921
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам