1 / 1
TELEVIZIJA BEZ MESECNA PRETPLATA!!!
500 МКД
Цената е фиксна
07.09.2022 21:17

Автокоманда / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Instaliram digitalna televizija na android televizori, android box ili mobilen telefon bez mesecna pretplata gledajte preku 10 000 kanali, serii i filmovi od site zanrovi so prevod od preku 50 zemji site sportski kanali ex yu i mnogu drugi bez mesecna pretplata, potrebno e samo da imate stabilen neogranicen internet.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Сателитски антени и IPTV / IPTV

Се продава од:

Николче
Потврден огласувач
077883742
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам