1 / 3
Se prodavaat 3 ambari za zito
21.000 МКД
20.09.2020 00:36

Берово / Берово

Se prodavaat 3 ambari, 2golemi sobiraat po 1,5toni zito, 1pomal sobira 500kg Golemite Eden 10000denari,maliot 5000 denari. Komplet 21000denari.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
075341259
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам