КУКА 100 м2 ВО с.ПИРАВА
20 €
17.05.2020 15:58

Валандово

Број на соби:

3

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

800 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југ

Адреса:

с. Пирава, Валандово

Продавам кука

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Камчо
Потврден огласувач
072/269-384
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам