1 / 8
Opel Astra 1.7 cdti 05g
По Договор
17.05.2020 17:21

Неготино / Неготино

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2021

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Kolata e vo perfektna sostojba so site izvrseni servisi i reg inf 075/764-400

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Blaze
Потврден огласувач
075764400
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам